Athenaeum. Polskie Studia Politologiczne


www.pogranicze.uni.opole.pl

Konkurs wiedzy o samorządzie "MŁODZI W SAMORZĄDZIE 2015"
Serdecznie gratulujemy przejścia do Etapu Finałowego i informujemy uczestników, iż powyższy etap odbędzie się w piątek, 9 października 2015 roku o godzinie 9:00 w Instytucie Politologii Uniwersytetu Opolskiego (Collegium Civitas) w Sali Audytoryjnej im. prof. Józefa Kokota.

Lista zakwalifikowanych do II etapu wojewódzkiego konkursu wiedzy o samorządzie „MŁODZI W SAMORZĄDZIE 2015”

Plany zajęćProsimy wszystkich studentów naszego instytutu o zapoznanie się z planami zajęć.
Ostatnia aktualizacja 05.10.br. (poniedziałek), godz. 22:00.Symulacje negocjacji międzynarodowych w Instytucie PolitologiiW ramach projektu czterostronnego z udziałem delegacji z Czech, Francji, Niemiec i Polski na Uniwersytecie Opolskim odbędą się pierwsze w historii uczelni symulacje negocjacji międzynarodowych. Przedstawiciele czterech państw, w tym studenci UO z kierunku Europa Master i Stosunki Międzynarodowe, wejdą w rolę delegacji rządowych oraz Komisji Europejskiej w negocjacjach w Unii Europejskiej.

Nasz absolwent laureatemZ satysfakcją chcemy poinformować, że nasz absolwent Pan Tomasz Czajka został laureatem konkursu Ministra Spraw Zagranicznych na najlepszą pracę magisterską z zakresu współczesnych stosunków międzynarodowych za 2014 rok.

Praca magisterska pt. "Zbrodnia na Wołyniu a współczesne relacje polsko-ukraińskie” otrzymała III nagrodę.

Promotorem nagrodzonej pracy była prof. Danuta Kisielewicz.

Uroczystość wręczenia nagród odbędzie się 13 lipca 2015 roku w siedzibie gmachu Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Serdecznie gratulujemy!

Інформація для абітурієнтів з України


Trójstronne studia magisterskie EUROPA MASTER


Obrona pracy doktorskiej mgra Henryka A. KretkaDziekan i Rada Wydziału Historyczno–Pedagogicznego Uniwersytetu Opolskiego zawiadamiają, że dnia 26 czerwca 2015 r. o godz. 10.00 w sali 15 Collegium Civitas Uniwersytetu Opolskiego, ul. Katowicka 89, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgra Henryka Andrzeja Kretka.

Archiwizacja prac dyplomowychW Uniwersytecie Opolskim zmieniają się zasady składania prac dyplomowych. Zmiany dotyczą zarówno studentów jak i promotorów i recenzentów.

Sprawę reguluje zarządzenie nr 10/2015 Rektora Uniwersytetu Opolskiego z dnia 12 marca 2015 r. w sprawie zasad przygotowania i archiwizacji prac dyplomowych (magisterskich, licencjackich i inżynierskich) w Uniwersytecie Opolskim zamieszczamy Instrukcję dla promotorów i recenzentów oraz Instrukcję dla studentów dot. archiwizacji prac w Archiwum Prac Dyplomowych.


Strona 1 z 32
Instytut Politologii

ul. Katowicka 89, 45-061 Opole
tel. (077) 452-74-60
fax (077) 452-74-69
e-mail: politologia@uni.opole.pl
admin: paradowski@uni.opole.pl
dol