Athenaeum. Polskie Studia Politologiczne


www.pogranicze.uni.opole.pl

Trójstronne studia magisterskie EUROPA MASTER


Spotkanie z funkcjonariuszami Agencji WywiaduInstytut Politologii zaprasza na spotkanie z funkcjonariuszami Agencji Wywiadu. Tematem spotkanie będzie:

"Rola, działalność i miejsce Agencji Wywiadu w systemie państwa".

Spotkanie odbędzie się 27 listopada 2014 r. (czwartek) o godz. 11:00 w Sali Audytoryjnej im. prof. Józefa Kokota, Collegium Civitas UO, ul. Katowicka 89.

Sukces naukowy dra Rafała RiedlaMiło nam poinformować, iż uchwałą Rady Instytutu Politologii Uniwersytetu Wrocławskiego z dnia 7 listopada 2014 r. Pan dr Rafał Riedel uzyskał stopień naukowy doktora habilitowanego w dziedzinie nauk społecznych, w dyscyplinie nauk o polityce. Panu Doktorowi serdecznie gratulujemy, życząc dalszych sukcesów i satysfakcji z kariery naukowej.Konferncja naukowa: Śląsk Opolski jako region wspólnoty obywatelskiejW dniu 19.11.2014 r. odbyła się konferencja naukowa na temat:

"Śląsk Opolski jako region wspólnoty obywatelskiej".

Konferencję zorganizowała Katedra Studiów Regionalnych Instytutu Politologii UO.

Seminarium naukowe: Współpraca międzynarodowa w dziedzinie edukacji na przykładzie Programu Europa MasterDyrekcja Instytutu Politologii pragnie serdecznie zaprosić do wzięcia udziału, wraz ze studentami w międzynarodowym seminarium pod patronatem Komitetu Regionów pod tytułem:

"Współpraca międzynarodowa w dziedzinie edukacji
na przykładzie Programu Europa Master"


w dniu 5 listopada o godz. 9.00 w Auli J. Kokota w Collegium Civitas.

program.pdf

31.10.14 - godziny rektorskie oraz 10.11.14 - dzień wolny od zajęć dydaktycznychProrektor ds. kształcenia i studentów, Prof. dr hab. M. Masnyk ogłasza 31 października 2014 r. godziny rektorskie i 10 listopada 2014 r. dzień wolny od zajęć dydaktycznych."Dzień Turecki" na Uniwersytecie OpolskimUniwersytet Opolski oraz Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Opolu zapraszają na „Dzień Turecki”, który odbędzie się 28 października 2014 r. w Collegium Civitas (start o godz. 10:30, liczba miejsc ograniczona).

W ramach „Dnia Tureckiego” odbędzie się panel dyskusyjny z udziałem pracowników naukowych z Polski i Turcji oraz polskich i zagranicznych studentów Uniwersytetu Opolskiego.

Konferencja naukowa: Wielokulturowość na Śląsku Opolskim i w KazachstanieInstytut Politologii Uniwersytetu Opolskiego oraz Opolski Oddział Wojewódzki Stowarzyszenia Współpracy,  Towarzystwo Społeczno-Kulturalne Niemców na Śląsku Opolskim,  Ambasada Republiki Kazachstanu w Warszawie i Polsko-Kazachstańskie Stowarzyszenie Przyjaźni i Współpracy mają zaszczyt zaprosić na międzynarodową konferencję naukową:

" Wielokulturowość na Śląsku Opolskim i w Kazachstanie",

która odbędzie się 27 października 2014 r. godz. 9:00 w Collegium Civitas Uniwersytetu Opolskiego,  ul. Katowicka 89, sala Józefa Kokota (parter - s.20)

Program konferencji.pdf


Strona 1 z 30
Instytut Politologii

ul. Katowicka 89, 45-061 Opole
tel. (077) 452-74-60
fax (077) 452-74-69
e-mail: politologia@uni.opole.pl
admin: paradowski@uni.opole.pl
dol